• UBEZPIECZENIE NNW 2020/2021

• Szanowni Państwo!

W zakładce INFORMACJE DLA RODZICÓW pojawił się wpis dotyczący warunków ubezpieczenia oraz wysokości składki w roku szkolnym 2020/2021. Prosimy o zapoznanie się z informacjami. Zostaną one również przekazane na spotkaniu z wychowawcą klasy.

• WITAJ SZKOŁO!

• Drodzy uczniowie, tegoroczne wakacje szybko dobiegają końca. Już za kilka dni „nareszcie” spotkamy się w szkole. Z pewnością wiecie, iż ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nowy rok szkolny będzie inny niż zwykle. Dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa przygotowaliśmy procedury. Zapoznajcie się z nimi koniecznie i od września przestrzegajcie sumiennie.

• 1 września do szkoły przychodzą pierwszoklasiści. Pozostali uczniowie spotkają się z wychowawcami. O szczegółach spotkania poinformujemy w najbliższych dniach.
              • Nie przychodzimy do szkoły chorzy, przeziębieni. Zostajemy w domu.
              • Do szkoły przychodzimy w wyznaczonych według planu godzinach.
              • Przed wejściem obowiązkowo dezynfekujemy ręce i wchodzimy bez opiekunów/rodziców.
              • Do szkoły wchodzimy wejściem wyznaczonym dla danej klasy. (informacje przekażą wychowawcy)
              • Nie korzystamy z szatni i szafek.
              • Lekcje spędzamy w wyznaczonych według planu salach lekcyjnych. Uważnie sprawdzamy, w której sali mamy zajęcia danego dnia.
              • Przerwy spędzamy w salach lub wyznaczonych przez nauczyciela miejscach.
              • Nie przebywamy w bibliotece szkolnej. Chęć wypożyczenia książek zgłaszamy przez dziennik LIBRUS.
              • Z możliwości korzystania ze świetlicy pierwszeństwo mają uczniowie rodziców pracujących (obojga). Ze świetlicy korzystamy według reżimu sanitarnego. Liczba miejsc w świetlicy jest ograniczona.
              • Wszelkie objawy chorobowe i złe samopoczucie zgłaszamy natychmiastowo nauczycielowi.

Mając na uwadze dobro i zdrowie naszej społeczności szkolnej, przestrzegamy wyżej wymienionych zasad.