• BohaterON - Włącz Historię!

    • W naszej szkole!

    • BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Nazwa projektu sygnalizuje chęć włączenia do świadomości społecznej wydarzeń realizowanych w celu promocji dziejów naszego narodu oraz historii ludzi żyjących w czasach drugiej wojny światowej i wykazujących się patriotyczną postawą – osób, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania.

      

    • Tak, tak po raz drugi!

    •  Przystąpiliśmy do akcji BohaterON po raz drugi. Na adres Fundacji Sensoria wysłaliśmy piękne kartki z podziękowaniami dla Powstańców  Warszawskich, wykonane przez uczniów naszej szkoły.  W klasach IV-VI dzieci wysłuchały słuchowisko " Mały" roznosiciel nadziei i przeprowadzono lekcje wg zamieszczonego ,na stronie BohaterON, scenariusza. W klasach VII- VIII uczniowie zobaczyli odcinek programu „Co za historia” poświęcony   Powstaniu Warszawskiemu, wykonali infografiki na temat tego wydarzenia. To były ciekawe lekcje o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach wstąpiliśmy do akcji BohaterON po raz drugi. Na adres Fundacji Sensoria wysłaliśmy piękne kartki z podziękowaniami dla Powstańców  Warszawskich, wykonane przez uczniów naszej szkoły. 
     W klasach IV-VI dzieci wysłuchały słuchowisko
      " Mały" roznosiciel nadziei i przeprowadzono lekcje wg zamieszczonego ,na stronie BohaterON, scenariusza.
     W klasach VII- VIII uczniowie zobaczyli odcinek programu „Co za historia” poświęcony   Powstaniu Warszawskiemu, wykonali infografiki na temat tego wydarzenia. To były ciekawe lekcje o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach.

 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Herb Polski