• BohaterON - Włącz Historię!

• W naszej szkole!

• BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Nazwa projektu sygnalizuje chęć włączenia do świadomości społecznej wydarzeń realizowanych w celu promocji dziejów naszego narodu oraz historii ludzi żyjących w czasach drugiej wojny światowej i wykazujących się patriotyczną postawą – osób, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania.

• Tak, tak po raz drugi!

•  Przystąpiliśmy do akcji BohaterON po raz drugi. Na adres Fundacji Sensoria wysłaliśmy piękne kartki z podziękowaniami dla Powstańców  Warszawskich, wykonane przez uczniów naszej szkoły.  W klasach IV-VI dzieci wysłuchały słuchowisko " Mały" roznosiciel nadziei i przeprowadzono lekcje wg zamieszczonego ,na stronie BohaterON, scenariusza. W klasach VII- VIII uczniowie zobaczyli odcinek programu „Co za historia” poświęcony   Powstaniu Warszawskiemu, wykonali infografiki na temat tego wydarzenia. To były ciekawe lekcje o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach wstąpiliśmy do akcji BohaterON po raz drugi. Na adres Fundacji Sensoria wysłaliśmy piękne kartki z podziękowaniami dla Powstańców  Warszawskich, wykonane przez uczniów naszej szkoły.
          W klasach IV-VI dzieci wysłuchały słuchowisko
          W klasach VII- VIII uczniowie zobaczyli odcinek programu „Co za historia” poświęcony   Powstaniu Warszawskiemu, wykonali infografiki na temat tego wydarzenia. To były ciekawe lekcje o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach.