MENU GŁÓWNE

 • PRZYPOMNIENIE !!!

  Drodzy Rodzice!

  Przypominamy, że 30 września upływa termin wpłat na ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2020/2021. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej szkoły w aktualnosciach oraz zakładce Informacje dla rodziców!! Prosimy o terminowe dokonanie wpłaty, inaczej dziecko nie będzie ubezpieczone!

  Równocześnie przypominamy o możliwości wpłaty środków na Radę Rodziców. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę

   

 • INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  Kochani !! Już od poniedziałku (21.09.2020) w naszej szkole ruszają obiady :) Firmą, która w tym roku będzie obsługiwać naszą placówkę nadal pozostaje Grupa Jordan, i to ona będzie dbała o to by nasi uczniowie mieli pełne brzuszki! W zakładce Katering będzie pojawiało się tygodniowe menu. Pierwsze już tam wylądowało więc zachęcamy do zapoznania się z propozycją szefa kuchni i skorzystania z pysznego, gorącego posiłku :) 

  Cena obiadu w tym roku wynosi 8,00 zł. Obiad będzie składał się z dania głównego oraz kompotu. Dwa razy w tygodniu będzie również dodawany podwieczorek. 

  Uczniowie zainteresowani korzystaniem z obiadów mogą pobrać ze świetlicy szkolnej deklarację, którą należy wypełnić i złożyć do końca tygodnia u opiekuna świetlicy - p. Iwony. W deklaracji znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące płatności, rozliczeń oraz zgłaszania nieobecności.

  Zachęcamy do zapisów! 

   

   

 • ZAJĘCIA NA BASENIE

  INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z PROWADZONYMI PRACAMI KONSERWACYJNYMI W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAJĘCIA NA BASENIE NIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY. 

   

  O ROZPOCZĘCIU ZAJĘĆ WYCHOWAWCY LUB PROWADZĄCY ZAJĘCIA POINFORMUJĄ UCZNIÓW Z ODPOWIEDNIM WYPRZEDZENIEM.

   

 • JESTEŚMY TEŻ NA FACEBOOKU!!

  ZACHĘCAMY DO ODWIEDZANIA NASZEGO PROFILU W SERWISIE WWW.FACEBOOK.PL

  ODNOŚNIK ZNAJDZIECIE PONIŻEJ 

  https://www.facebook.com/sp3wodzislaw

 • SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  DRODZY RODZICE!

  W związku z tym, że rozpoczynający się rok szkolny dla nas wszystkich będzie inny niż zwykle Rada Rodziców informuje, że zmianie ulega wysokość składki. Decyzją wszystkich członków rady obniżamy składkę z 80 zł do 50 zł w związku z tym, że część naszych działań zostaje zawieszona na czas bliżej nieokreślony. 

  Mimo wszystko nie spoczywamy na laurach, i już w najbliższym czasie planujemy wymianę rolet w salach lekcyjnych, które najpilniej tego potrzebują, a w następnej koleności w pozostałych. Liczymy, że tak jak w poprzednich latach, w tym roku również wesprzecie nas Państwo chociażby tą symboliczną kwotą. Chętnych rodziców prosimy o wpłatę na poniżej podany numer konta. W tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko ucznia oraz klasę. 

  Jeżeli wyrażają Państwo chęć można również wpłacać pieniądze do wychowawców klas, tak jak odbywało sie to do tej pory  - w czasie zebrań z wychowawcami.

   

  Konto Rady Rodziców: PKO BP nr 71 1020 2472 0000 6902 0443 6622

 • PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA !!

  Drodzy rodzice i uczniowie! W zakładce DOKUMENTY SZKOLNE pojawiły się procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązującej na terenie Szkoły Podstawowej 3 im. Jana Pawła w Wodzisławiu Śl. od 1 września 2020r.

   

  BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z DOKUMENTEM I STOSOWANIE DO OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD!

 • UBEZPIECZENIE NNW 2020/2021

  Szanowni Państwo!

  W zakładce INFORMACJE DLA RODZICÓW pojawił się wpis dotyczący warunków ubezpieczenia oraz wysokości składki w roku szkolnym 2020/2021. Prosimy o zapoznanie się z informacjami. Zostaną one również przekazane na spotkaniu z wychowawcą klasy. 

 • WITAJ SZKOŁO!

  Drodzy uczniowie, tegoroczne wakacje szybko dobiegają końca. Już za kilka dni „nareszcie” spotkamy się w szkole. Z pewnością wiecie, iż ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nowy rok szkolny będzie inny niż zwykle. Dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa przygotowaliśmy procedury. Zapoznajcie się z nimi koniecznie i od września przestrzegajcie sumiennie.

  • 1 września do szkoły przychodzą pierwszoklasiści. Pozostali uczniowie spotkają się z wychowawcami. O szczegółach spotkania poinformujemy w najbliższych dniach.
  • Nie przychodzimy do szkoły chorzy, przeziębieni. Zostajemy w domu.
  • Do szkoły przychodzimy w wyznaczonych według planu godzinach.
  • Przed wejściem obowiązkowo dezynfekujemy ręce i wchodzimy bez opiekunów/rodziców.
  • Do szkoły wchodzimy wejściem wyznaczonym dla danej klasy. (informacje przekażą wychowawcy)
  • Nie korzystamy z szatni i szafek.
  • Lekcje spędzamy w wyznaczonych według planu salach lekcyjnych. Uważnie sprawdzamy, w której sali mamy zajęcia danego dnia.
  • Przerwy spędzamy w salach lub wyznaczonych przez nauczyciela miejscach.
  • Nie przebywamy w bibliotece szkolnej. Chęć wypożyczenia książek zgłaszamy przez dziennik LIBRUS.
  • Z możliwości korzystania ze świetlicy pierwszeństwo mają uczniowie rodziców pracujących (obojga). Ze świetlicy korzystamy według reżimu sanitarnego. Liczba miejsc w świetlicy jest ograniczona.
  • Wszelkie objawy chorobowe i złe samopoczucie zgłaszamy natychmiastowo nauczycielowi.

  Mając na uwadze dobro i zdrowie naszej społeczności szkolnej, przestrzegamy wyżej wymienionych zasad.