MENU GŁÓWNE

DLACZEGO MY? GŁÓWNE ATUTY NASZEJ SZKOŁY!

PEWNIE ZARÓWNO RODZICE, JAK I WY DRODZY UCZNIOWIE ZASTANAWIACIE SIĘ CO WYRÓŻNIA NASZĄ SZKOŁĘ POŚRÓD INNYCH WODZISŁAWSKICH PLACÓWEK?

NASZA SZKOŁA OFERUJE SZEROKI WACHLARZ RÓŻNORODNYCH ZAJĘĆ. JAKO JEDYNA SZKOŁA PODSTAWOWA NA TERENIE OBIEKTU POSIADAMY BASEN, Z KTÓREGO NASI UCZNIOWIE BARDZO CHĘTNIE KORZYSTAJĄ.

PROWADZIMY ZAJĘCIA SPORTOWE O PROFILU SIATKARSKIM I KOSZYKARSKIM, A TRENERAMI NASZYCH ZESPOŁÓW SĄ UTYTUŁOWANI I WYKWALIFIKOWANI TRENERZY - PEDAGODZY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W PRACY Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

OD KILKU LAT Z WIELKIM ZAAGAŻOWANIEM BIERZEMY UDZIAŁ W PROJEKCIE KREATYWNOŚCI. NASZE DRUŻYNY ROKROCZNIE REPREZENTUJĄ NAS NA FESTIWALU KREATYWNOŚCI "DESTINATION IMMAGINATION" ZDOBYWAJĄC WYSOKIE LOKATY I ŚWIETNIE SIĘ PRZY TYM BAWIĄC!

Z WIELKIM POWODZENIEM BIERZEMY UDZIAŁ W MIEDZYSZKOLNYCH, POWIATOWYCH I OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH CZĘSTO ZAJMUJĄC MIEJSCA W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE!!

CHCESZ WIĘCEJ?? ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS - ZOSTAŃ UCZNIEM WODZISŁAWSKIEJ "TRÓJKI" !!!